TEKSTESHQIP

Mhill Krasniqi & Grupi Bijte E Marash Krasniqit
Qifteli Moj Qifteli
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qifteli Moj Qifteli" kënduar nga Mhill Krasniqi & Grupi Bijte E Marash Krasniqit.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.