Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Migena Kraja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  36
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 44 Vjeç
BIOGRAFIA: Migena Kraja është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Migena Kraja është artiste, prezantuese e Radio Televizionit Shqiptar. Ka lindur ne Tirane ne Qershor te vitit 76 dhe eshte pasardhese e nje familje artistesh. Njihet me emisionin e saj "Kafeja e Mëngjesit", emision debativ me të ftuar në studio. E ka drejtuar kete emision per me shume se 5 vjet dhe me pas drejtoi emisionin e perditshem per te rinjte "Zig Zag". Prej disa vitesh ajo eshte nje nga figurat kryesore te TVSH me pranine e saj cdo dite ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Eva

Diellza Dedushi

Miranda Kondakçi

Vlora Dugolli

Gresa Hoxha

Dorina

Jela

Arjeta Krasniqi

Ajlin Petrela

Jona

Tags: Migena Kraja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet