Më mbaj mend (për 1 muaj)

Migjen Caka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Migjen Caka është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 19 Janar 2013, Migjen Caka publikon videoklipin "Jasha Jom Bo Bab". Më datë 13 Shkurt 2018, Gigi publikon videoklipin "Uno". Teksti u shkrua nga Migjen Caka....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Floriant Salihu (Flow)

I Panjohuri

Uki

Bess (Familia Ideale)

Natra

Underground Mc

The Rose

Lil Erdi

Diti-G

GRD

Tags: Migjen Caka, Gigi, Gjigji


Komente mbi këtë artist