Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihallaq Andrea - Mundohem Te Te Harroj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Mihallaq andrea
Mundohem te t'harroj

mundohem te harroj
po e kam shume te veshtire
se me del perpara ti
dhe pastaj humbet ne erresire

mundohem te harroj
po e kam shume te veshtire
se me del perpara ti
dhe pastaj humbet ne erresire

harroje harroje harroje
se ke pasur kujtim nje trendafil
harroje harroje edhe shkele
se keshtu do te ndjesh ti pak gezim

mundohem te harroj
po e kam shume te veshtire
se me del perpara ti
dhe pastaj humbet ne erresire

mundohem te harroj
po e kam shume te veshtire
se me del perpara ti
dhe pastaj humbet ne erresire

harroje harroje harroje
se ke pasur kujtim nje trendafil
harroje harroje edhe shkele
se keshtu do te ndjesh ti pak gezim

harroje harroje harroje
se ke pasur kujtim nje trendafil
harroje harroje edhe shkele
se keshtu do te ndjesh ti pak gezim


Mihallaq Andrea - Mundohem Te Te Harroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mundohem Te Te Harroj".
3. Video është e këngës "Mundohem Te Te Harroj", por nuk këndohet nga Mihallaq Andrea.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mihallaq Andrea:


Komente 0