Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihallaq Andrea - Sa Bukur Te Kendosh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Do kendoj per jeten qe shkoi,
Do kendoj per vitet qe vijne...
Se ne shpirtin tim kam ndjere vetmi,
Se ne shpirtin tim kam ndjere edhe dashuri.

Se ne Zoti do te na fale, si jo...
Se te gjithe ne s'kemi faj, jo jo...
Se ne shpirtin tim kam ndjere vetmine,
Se edhe shpirti im ka ndjere edhe dashurine.

Sa bukur te kendosh
Sa bukur te jetosh,
Me endrrat e tua, me shpresat e tua te jetosh
Te dashurosh, si te gjithe...


Mihallaq Andrea - Sa Bukur Te Kendosh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Bukur Te Kendosh".
3. Video është e këngës "Sa Bukur Te Kendosh", por nuk këndohet nga Mihallaq Andrea.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mihallaq Andrea:


Komente 0