Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihrije Lestrani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Mihrije Lestrani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2013, Mihrije Lestrani publikon albumin "Live"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentLive (2013)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sanije Doberdolani

Dilja

Nazmije Demolli

Shpresa Veselaj

Maria Lajçaj

Kosovare Gashi

Lendita Mjekiqi

Mihrije Prapashtica

Irena Ciceri

Selvete Bajrami

Tags: Mihrije Lestrani, Mihrie Lestrani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet