Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mihrije Braha - Je Fantazi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Fantazi".
3. Video është e këngës "Je Fantazi", por nuk këndohet nga Mihrije Braha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mihrije Braha - Je Fantazi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Muzika & Orkestrimi:

Ocko Vasilkovski

Këngë e albumit:

"Refuzova"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00u takuam krejt papritur
ne te dy ate naaaate
nuk ishte rastesia
apo patem fat

me rrembeve
me shikime
dehem me nje gote
ishte e lumtur zemra ime
s'ka per mu ma lot

ref:
ti per mu je bota krejt
drite e syve te mi
ti per mu je nje parajs
me je fantazi(2x)

u takuam asaj nate
ashtu qenka shkruar
ti kerkove zemren time
ta dhash me dy duar

me rrembeve me shikime
dehem me nje gote
ishte e lumtur zemre ime
s'ka per mu ma lot

ref:
ti per mu je bota krejt
drite e syve te mi
ti per mu je nje parajs
me je fantazi(2x)

ref:
ti per mu je bota krejt
drite e syve te mi
ti per mu je nje parajs
me nje fantazi(2x)


Ky tekst u dërgua nga  edona
Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet