Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihrije Braha - Midis Nesh Mbaroi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

-Me erdhe prap ti sonte ne mesnat, me solle veq trishtim dhe nje nat te gjaat ooouu,

dhe prap agimi zbardhi un pa ven gjum ne sy dhe prap kujtimi per ty ben t'mos kem qetsii

ref kjo eshte zemer nuk eshte gur qe nga dhembja pikon gjak midis nesh tash ka nje mur andaj sjemi si dikur

ref

kjo eshte zemer nuk eshte loj mos e lendo me shum midis nesh gjithqka mbaroi me mallin per ty jetoj

deri kur keshtu do te dua un e qet po fle atje un prap sonte pa gjum ,dhe prap agimi zbardhi un pa ven gjum ne sy dhe prap kujtimi per ty ben t'mos kem qetesi

kjo eshte zemer nuk eshte gur,qe nga dhembja pikon gjak
midis nesh tash ka nje mur andaj sjemi si dikur

kjo eshte zemer nuk eshte loj mos e lendo me shum
midis nesh gjithqka mbaroi me mallin per ty jetoj


Ky tekst u dërgua nga JetaaMihrije Braha
Publikimi: 01/12/2005
Muzika: Avni Qahili
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Mihrije Braha - Midis Nesh Mbaroi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Midis Nesh Mbaroi".
3. Video është e këngës "Midis Nesh Mbaroi", por nuk këndohet nga Mihrije Braha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:


Komente 0