Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihrije Braha - Jam Shqiptare, Bija E Shqiptarit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

heeeeeeeeeeeeeeeeej

jam shqiptare e shqiptarit
jam e motra e adem jasharit
jam shqiptare ti e petriti jam e motra sahir pajaj zitit bij e nores e dugagjinit jam e motra e luan hajredinit

moj serbi moj shtrig e vjeter
ne ket kosov ske qka lyp ma tjeter
kaqaniku shkamb e gur gjith ne kam o per flamur
heeeeeeeeeeeeeej
krejt kosova ne kam jan que
pavarsin e ka fituuu


Ky tekst u dërgua nga Ermira


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mihrije Braha - Jam Shqiptare, Bija E Shqiptarit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Shqiptare, Bija E Shqiptarit".
3. Video është e këngës "Jam Shqiptare, Bija E Shqiptarit", por nuk këndohet nga Mihrije Braha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:


Komente 0