Live Video

Mihrije Braha - Zemra Pikon Gjak


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/02/2012

2012-02-19T13:38:44


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemra Pikon Gjak" kënduar nga Mihrije Braha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mihrije Braha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...