Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mihrije Braha - Dhimbje E Mall

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dhimbje E Mall".
3. Video është e këngës "Dhimbje E Mall", por nuk këndohet nga Mihrije Braha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mihrije Braha - Dhimbje E Mall  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika:

Beni Baksi

Teksti:

Naim Abazi

Këngë e albumit:

"Dhimbje E Mall"

Komente

Asnjë Koment

15/07/2015

2015-07-15T15:46:17+00:00Frym un ndjej
Eh ma kthen
Se kjo dit
Shpesh si diell

Sa fort me
Dhemb se ike ti

Sa ki kalor sa pika shi
Kohen ta ndal smundem van
Kjo dashuri dhimbje e mall
Sa dhimbje e mall

Frym un ndjej
Eh ma kthen
Se kjo dit
Shpesh si diell

Sa fort me
Dhemb se ike ti

Sa ki kalor sa pika shi
Kohen ta ndal smundem van
Kjo dashuri dhimbje e mall
Sa dhimbje e mall sa dhimbje e mall

Ref:
Sa ki alor sa pika shi
Sa pika lot sa pika shi

Sa fort me
Dhemb se ike ti

Sa ki kalor sa pika shi
Kohen ta ndal smundem van
Kjo dashuri dhimbje e mall
Sa dhimbje e mall


Ky tekst u dërgua nga Albesa Zekaj
Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet