Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Naim Abazi

Tags: Naim Abazi, Mihrije Braha

Vendlindja: Prapashticë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 53 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Shigjetari  
Naim Abazi është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur, që këndon muzikë pop & popullore.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  21

Na U Nis Dasma


» Dërgo Një Këngë »


Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017