Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lora Braha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  80
 • Vendlindja:
 • Mitrovicë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 43 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Lora Braha është një këngëtare e njohur. Ky nuk është rasti i parë, por as i fundit që motrat ndjekin shembullin e njëra-tjetrës, në rastin konkret, në muzikë. Kështu ka bërë motra e këngëtares së njohur Mihrie Braha, Lora, e cila edhe pse ushtron profesionin e ekonomistes, merret edhe me muzikë. Ajo ka filluar të këndojë qysh fëmijë në aktivitete të shkolles dhe me siguri, edhe prania e Mihries në këtë fushë e ka ndihmuar shumë. Në shumicën e rasteve punojnë me të njëjtin ekip bashkëpu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Motra e

Mihrije Brahës

Tezja e

Plator Abazit

Kunata e

Naim Abazit

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

3 🔥

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Lora Braha, Loreta Braha, Mihrie Braha

Komente 3