Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihrije Braha - Ma Kadal (Remake) (Feat. Dj Cimi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

[Mihrija:]
ma kadal kadal, oh ti shpirti jem
e pak ma kadal zemra po me dhem

o sa vite i lam pas, qka pata ta dhash

ma kadal kadal, oh ti shpirti jem
e pak ma kadal zemra po me dhem

ma kadal kadal, oh ti shpirti jem
e pak ma kadal zemra po me dhem

[Dj Cimi:]
...
...Featuring: Dj Cimi
Publikimi: 14/06/2019
Teksti: Naim Abazi
Orkestrimi: Dj Cimi
Video Produksioni: MProductionMë Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:


Komente 0


Mihrije Braha - Ma Kadal (Remake)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma Kadal (Remake)".
3. Video është e këngës "Ma Kadal (Remake)", por nuk këndohet nga Mihrije Braha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.