A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Mik është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 20 Korrik 2018, Mik publikon videoklipin "Don't Pretend". Më datë 17 Nëntor 2018, Mik & Rrok publikojnë videoklipin "Per Vllazni". Më datë 16 Dhjetor 2018, Mik & Rrok publikojnë videoklipin "Jete Nate". Në Dhjetor 2018, Mik & Rrok publikojnë albumin "Shqipes Up Ep". Më datë 7 Shkurt 2019, Mik & Rrok publikojnë videoklipin "Saba". Më datë 31 Mars 2019, Mik & Ginger Versace publikojnë videoklipin "Sille". Më datë 24 Gusht ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Natra

Sllimi

Uki

Ralien

Albo 06

Lil Erdi

Dora

The Rose

Unix

J.B.


Tags: Mik

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019