Më mbaj mend (për 1 muaj)

Themike

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Themike është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 24 Dhjetor 2012, D.U.D.A. publikon videoklipin "Pajtimi I Gjaqev", në bashkëpunim me theMike. Më datë 13 Shtator 2013, Themike publikon videoklipin "Dekada", në bashkëpunim me Binny Smalls. Më datë 14 Shkurt 2014, Themike publikon videoklipin "Sa Shum Ju Du", në bashkëpunim me Genc Ho-Jah. Më datë 1 Shkurt 2015, Themike & Binny Smalls publikojnë videoklipin "Hot Nigga". Më datë 11 Shtator 2015, Themike publikon videoklipin "Mb...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Pitt

Niku

Bigg V

Kacho

Xhema Aka Jemayli

Gjyks

Sony NRG

Wllatki

Agon Nimani

Legjenda

Tags: Themike, Mike, The Mike, Majklli-E7


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet