A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Mikea is a singer of Kids music. Më datë 31 Gusht 2018, Mikea & Xhensila publikojnë videoklipin "Zemer". Muzika e këngës u punua nga Joniad Banushi. Videoklipi u prodhua nga kompania DArt Channel. Më datë 14 Maj 2019, Mikea publikon videoklipin "Insta". Muzika e këngës u punua nga Joniad Banushi. Videoklipi u prodhua nga kompania DArt Channel....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Nea Hamza

Blorentina Morina

Anamaria Isufaj

Gresa Hoxha

Shejla Sylejmani

Albina Sinani

Erika Ahmeti

Fortesa Berisha

Lyra Basha

Xhesuida


Tags: Mikea

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019