A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Adelajda & Mikel Elmazi - Goca Babit


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/01/2019

2019-01-12T01:26:40

Muzika:

Mandi

Orkestrimi:

Festim GiciKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Goca Babit" kënduar nga Adelajda & Mikel Elmazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adelajda & Mikel Elmazi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019