TEKSTESHQIP

Mikel Elmazi
A Je Mirë?
Lyrics
(Feat. Geni Nishtulla)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Je Mirë?" kënduar nga Mikel Elmazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozitor është vetë këngëtari, ndërsa teksti janë shkruar nga Mikel Elmazi & Geni Nishtulla.