Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Dibra E Madhe 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
BIOGRAFIA: Miki është një këngëtar i njohur. Emri i kengetarit i njohur me nofken Miki eshte Mirsad. Ka shum pak koh qe eshte martuar dhe ka 1 vajze. Ai me deshiren e tij te madhe per kengen tallava filloi karrieren e tij, por per momentin esht i njohur brenda Dibres. Më datë 20 Dhjetor 2013, Zana Paloja publikon videoklipin "Kam Ra Ne Hall", në bashkëpunim me Miki. Videoklipi u prodhua nga Max Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Qendrim Lutfiu

Ylker Baliu

Ylber Idrizi

Elvir Hasani

Shpresim Zylbehari

Aurel Amzai

Leno

Behar Lekaj

Fifty

Napoleon

Tags: Miki, Mirsad


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet