A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mikrofoni I Artë

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Mikrofoni I Artë është një festival muzikor e njohur. Ne fillim ishte Festivali i dimrit, pastaj erdhen Kenget e stines, me pas Kenga Magjike Synonin gjithmone dicka ndryshe, ritme moderne, gjitheperfshirje Asnje nga keto aktivitete te rendesishme, nuk ia arriti qellimit ashtu si Mikrofoni i Arte qe shenoi edicionin e tij te pare kete vit. I nisur si nje projekt i bukur qe ndoshta kurre nuk do te shihte driten e diellit, ne fillim ne mendime, pastaj ne leter, emetim radiofonik per tu mbyllur ne nje ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Festivale Për Fëmijë

Musical-Fest

Shkodra Fest

Kenga Ime

Netët E Klipit Shqiptar

Top Music Awards

Zambaku I Prizrenit

Videofesti

Polifest

Nota Fest


Tags: Mikrofoni I Art, Vizion Plus, Radio 21, Shqiperi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019