Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
Mila është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Irini

Julia Laze

Denisa Jashkuri

Joana Prifti

Vjola Shuli

Brikena Kastrati

Eliza Markiq

Arbana Elezi

Ola Xhauri

Arijana Gashi

Tags: Mila


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet