Më mbaj mend (për 1 muaj)

Milex

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
BIOGRAFIA: Milex është një këngëtare e njohur. Milex eshte studente tash ne vitin e dyt ne fakultetin e dizajnit te modes SITAM-AB. Hobi muzika. Pretendon qe ne te ardhmen e afert te behet nje dizajnere si dhe nje kengetare e famshme.......

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Milex

Komente 0