Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Mimi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Më datë 12 Qershor 2020, Mimi publikon videoklipin "Duke Rendur Pas Nje Endrre". Produksioni audio u realizua nga Bledi Telha. Më datë 17 Tetor 2020, Mimi publikon videoklipin "Kjo Hapesire Te Dy Na Ndan". Më datë 6 Mars 2021, Mimi publikon videoklipin "Gjimnazistja"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Aranit Kola

Muharrem Herri

Naim Kerçuku

Safet Ameti

Kastriot Ago

Petrit Dobjani

Kristaq Lena

Laurin Dezdari

Sazan Mecani

Gëzim Shkreli

Tags: Mimi


Komente mbi këtë artist