TEKSTESHQIP

Mimi
Kjo Hapesire Te Dy Na Ndan
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kjo Hapesire Te Dy Na Ndan" kënduar nga Mimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Në mënyrë që ta shijojmë edhe më shumë, projekti muzikor erdhi i finalizuar online i ilustruar artistikisht me klip muzikor, i cili u publikua me datë 17 Tetor 2020.