TEKSTESHQIP

Mimi
Gjimnazistja
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gjimnazistja" kënduar nga Mimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një përshtatje sa më të mirë, ky krijim muzikor përcillet tek shikuesit i ilustruar me vlera artistike me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua më 6 Mars 2021.