TEKSTESHQIP

Mimi
Lulet Në Dritare
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lulet Në Dritare" kënduar nga Mimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nisur nga dëshira për të dhuruar sa më shumë emocione, projekti muzikor bëhet i disponueshëm para një audience më të gjerë i përpunuar artistikisht me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 9 Gusht 2021.