A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mimoza Abedini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  29
BIOGRAFIA: Mimoza Abedini është një këngëtare e njohur. Në vitin 2003, Mimoza Abedini publikon albumin "Ti Je Ai". Në vitin 2003, Mimoza Abedini publikon albumin "Mos Harro"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sevi

Xhesika Lela

Liliana Kanina

Ema Bytyqi

Luljeta Kuraja

Emira Ademi

Meda (Nurimeda Kamberi)

Mimoza Selimi

Entela Ilirjani

Jorida Zaimaj


Tags: Mimoza Abedini

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019