A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mimoza Kryeziu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.9 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Mimoza Kryeziu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore dasmash. Më datë 30 Prill 2015, Mimoza Kryeziu publikon videoklipin "Mos Qaj". Më datë 19 Korrik 2017, Mimoza Kryeziu publikon videoklipin "Je Unik Ne Syte E Mi". Më datë 30 Tetor 2017, Mimoza Kryeziu publikon videoklipin "Perhajr Nusja". Në vitin 2017, Mimoza Kryeziu publikon albumin "Live 2017". Më datë 26 Janar 2019, Mimoza Kryeziu publikon videoklipin "Te Besova". Më datë 4 Korrik 2019, Mimoza Kryeziu publikon videoklipin "Kushtuar Mens...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Vjollca Haçi

Genta Lestrani

Arlinda Dragaj

Monda Lestrani

Shqipe Krivenjeva

Zyle Krasniqi

Sevi

Sidorela Kelmendi

Anisa Dervina

Luljeta Kuraja


Tags: Mimoza Kryeziu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019