TEKSTESHQIP

Mimoza Kryeziu
Pare Pare
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pare Pare" kënduar nga Mimoza Kryeziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.