TEKSTESHQIP

Mimoza Kryeziu & Beni Baksi
Potpuri (Gezuar 2023)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri (Gezuar 2023)" kënduar nga Mimoza Kryeziu & Beni Baksi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i orkestrimit është Beni Baksi.