TEKSTESHQIP

Mimoza Kryeziu & Bajram Zyberaj
Dashnia Me Hile
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashnia Me Hile" kënduar nga Mimoza Kryeziu & Bajram Zyberaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar si orkestrues Nexhi Vuniqi.