Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Leskaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Shijak 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 53 Vjeç
Mimoza Leskaj është një shkrimtare e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Irma Kurti

Flutura Açka

Silvana Berki

Lola Shehi

Rabije Bytyqi

Anila Varfi

Aferdita Beçiri

Sadije Aliti

Drita Fejza

Lediana Kapaj

Tags: Mimoza Leskaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet