Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - Terri Me Kafshon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Per ty kendoj, per ty dot vallzoj
veq per vehten une dot lotoj
ti nuk e ndjejn ti as nuk e din
mua era lotet po mi fshin

Dot mbesim shok mandej kur u ndam
zemra kete nuk po e pranon
nese njeher bij ne dashuri
asnjeher aty ska shoqeri

E jeta shkon ti ende me mungon
me beso terri me kafshon
e jeta shkon shum per ty kam qare
nuk i numroj diten ne kalendar (2 here)


Mimoza Mustafa - Terri Me Kafshon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Terri Me Kafshon".
3. Video është e këngës "Terri Me Kafshon", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:


Komente 0