A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Mimoza Mustafa - Mua M'len Me Faj


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/05/2010

2010-05-30T19:42:02

Me ke sha e me ke vra
me ke fy gjithmon me fjal
por une jam ajo qe ty krejt ti ka fal
Fajin e shoh te vetja
pse veq une leshova pe
u nenshtrova te degjova
qdo fjal qe e the

Reff...Se une prap do te falja
por ti shan une prap qaj
edhe per gabimet tua
mua m'len me faj
fajin ti se mer mbi vete
dhe vazhdon me m'prit me fjal
edhe per gabimet tua mua m'len me faj!!


Lyrics submited by Landa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019