Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mimoza Mustafa - Vetem Nje Magji

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Nje Magji".
3. Video është e këngës "Vetem Nje Magji", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mimoza Mustafa - Vetem Nje Magji  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Muzika & Orkestrimi:

Marjan Filipovski (MAKI)

Këngë e albumit:

"Terri Me Kafshon"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2001

2001-12-01T11:00:00+00:00Vetem nje magji ty te sjell shpetim
diten e takimit e kerkon me padurim
jetoj lart ne qiell
ti kete nuk e din
kur do te takohemi ZOTI e din.

Une po degjoj se per mua pyet
shum deshiron qe te jesh me mua
nuk kam addres rrugen s'te tregoj
sa larg jetoj dua qe t eharoj
kur mos haro me e jotja s'jam
mos provoko njerzi lodra s'jam
mos vuaj kot
ti mos derdh lot
mos prediko
rruges tende shkooooooo.

Reff....Vetem nje magji ty te sjell shpetim
diten e takimit e kerkon me padurim
jetoj lart ne qiell
ti kete nuk e din
kur do te takohemi ZOTI e din.


Ky tekst u dërgua nga trimi
Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet