Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - E Pafajshme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Nuk e di kur u linda
as sa vjet i kam
pleqerija heret hyri
ne trupin tim te ri
por ajo u ndal
prej qastit kur u ndam
une jetoj 100vjet vetmi
nuk e di qka ndodh reth meje
a qel behar
a po nxehn dielli
qielli a ajros
asgje nuk di
se ne jemi te ndar
me nuk degjoj
une me nuk pyes.

Reff...E pafajshme jam
si lot femiju
si e vdekur prej
se jemi ndar
une krejt ja fala
nje njeriu
lotin edhe ZOTIN
e kam deshmitar.

Ky tekst u dërgua nga trimi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:


Komente 0


Mimoza Mustafa - E Pafajshme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Pafajshme".
3. Video është e këngës "E Pafajshme", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.