Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - Zemera Me Loton Gjak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Une nuk e di qfar ndjenja paske ti
pse une te du per ty nuk ka rendesi
une reth e rotull boten e shetis
e ti mbrenda meje me shpon si thik.

Reff:

Zemera m'loton gjak
e une s'kam fuqi
ditet pak nga pak
mendoj se mbaroj pa ty
kujt i flas do te pelcas
lutem oh zot
veq ti me ndihmo

Nuk ka ilaq qe plagen tma sheroj
ti je tu u knaq e di dhe nuk dyshoj
sa shanca i humba ty duke te prit
pas teje me per tjeter sdu me dit.

Reff:
Zemera m'loton gjak
e une s'kam fuqi
ditet pak nga pak
m'duket se mbaroj pa ty
kujt i flas do te pelcas
lutem o zot
veq ti me ndihmo.


Ky tekst u dërgua nga trimi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mimoza Mustafa - Zemera Me Loton Gjak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemera Me Loton Gjak".
3. Video është e këngës "Zemera Me Loton Gjak", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:


Komente 0