TEKSTESHQIP

Mimoza Mustafa
Mua M'len Me Faj
Lyrics

Me ke sha e me ke vra
me ke fy gjithmon me fjal
por une jam ajo qe ty krejt ti ka fal
Fajin e shoh te vetja
pse veq une leshova pe
u nenshtrova te degjova
qdo fjal qe e the

Reff...Se une prap do te falja
por ti shan une prap qaj
edhe per gabimet tua
mua m'len me faj
fajin ti se mer mbi vete
dhe vazhdon me m'prit me fjal
edhe per gabimet tua mua m'len me faj!!

DËRGOI: