TEKSTESHQIP

Mimoza Mustafa
Sirena
Lyrics

Hajde ngutu djal i ri
mos ke frik me lujt me mu
e qka don ne dashuri
shkriju ne bukuri
jam e gjall nuk jam hije
me sy te vdekur pse me shikon
me shum enderra vajzerie
siren qe kendon

Reff...Le te behet kjo nate vite
le t eharoj dielli me lind
syte e tu le ti bejn drit
flakes time q engjall shpirt
do nis vallen veq per ty
luj me mua e mos prito
flaken time hellu shpirt
shkriju ne te mos hezito

DËRGOI:
INFO
Për kompozimin dhe për arranzhimin punoi Marjan Filipovski (MAKI), teksa autor i tekstit është Ekrem Kryeziu.