TEKSTESHQIP

Mimoza Mustafa
Dhimt E Shpirtit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dhimt E Shpirtit" kënduar nga Mimoza Mustafa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozimin dhe orkestrimin e krijoi Egzon Bajraliu, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Egzon Pireci.