Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Paraveli - Ti Loz E Qesh Me Mua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Ti loz e qesh me mua si nje femije
ti ndez ne zemren time nje zjarr te ri
Nje zjarr qe zemren shpirtin ma shqeteson
Ç’ke vajze qe me ngacmon

Vjen e iken plot lajka ke
Moj e bukura capkene je
Me shikime, fjale mos me mundo
thuaj m’do apo s’me do

Me syte qe te shkelqejne ti me shikon
Oh sa shikime t’embla ti me dhuron
Nje nate te mos me shohesh nis me kerkon
Sikur me dashuron
Dite e nate prane meje qendron
Te te puth ti kurre s’me lejon
Me shikime e fjale mos me mundo
Thuaj me do apo s’me do?
Thuaj m’do apo s’me do
Thuaj m’do apo s’me do

Ky tekst u dërgua nga  stafi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/2005


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Paraveli:


Komente 0


Mimoza Paraveli - Ti Loz E Qesh Me Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Loz E Qesh Me Mua".
3. Video është e këngës "Ti Loz E Qesh Me Mua", por nuk këndohet nga Mimoza Paraveli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.