TEKSTESHQIP

Mimoza Selimi
Po Çeshte Ajo (Potpuri Serenatash)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Çeshte Ajo (Potpuri Serenatash)" kënduar nga Mimoza Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.