TEKSTESHQIP

Mimoza Selimi
Imazhi I Nates
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Imazhi I Nates" kënduar nga Mimoza Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzika e këngës vjen e kompozuar nga Sami Piraj, ndërsa autor i tekstit është Ramadan Musliu.