Më mbaj mend (për 1 muaj)

Miqesia E Gramshit

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  •  
Miqesia E Gramshit është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ere E Tepelenes

Kenga Lapardhiote

Grupi Opari

Bilbilat E Vrionit

Djemte E Mallakastres

Djemte E Vjoses

Gurra E Picarit

Permbi Tepelene

Thunder Way

Qelbanix

Tags: Miqesia E Gramshit, Ansambli Miqesia, Gramsh


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet