Mira Janji

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28
BIOGRAFIA: Mira Janji është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore e Shqipërisë së jugut. Qe ne femijrin e vet ka kenduar ne festivalet e femijve. Ka perfunduar me notat me te larta e me nje talent te madh liceun artistik per Canto nderkoh ka fituar 2 cmime te pare te zerave te rinj ne pallatin e kultures dhe ne koncerte qe zhvillonte shkolla per aktivitete te ndryshme. Ka perfunduar me notat maksimale Akademin e arteve per Canto ne Tirane me nje diplome te perkryer te shoqeruar me orkestren e TKOB dhe ate te Akademis se arteve te tra...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtarePa Ty (2014)

Me Mjafton

Shqiperi Moj Tungjatjeta


Këngët:

» Dërgo Një Këngë »

Dancing All Night
Shqiperi Moj Tungjatjeta!
Shqip
Dite E Veres
Nje Yll Kerkoj
Midis Nesh S'ka Kufij
E Dashurova
Lote Dashurie
In The Summer
Mon Amour


Artistë Të Ngjashëm:

Mimoza Paraveli

Ermira Kola

Irma Gurakuqi

Entela Ilirjani

Jorida Zaimaj

Liliana Kanina

Sevi

Luljeta Kuraja

Lumnije Menxhiqi

Burbuqe Rada


Tags: Mira Janji, Mira Jani

Krijo Një Kartolinë