Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - Nëse S'vjen Sonte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Tani dua ta verej sapo te pelqej
e di nje puthje me duhet tani
besom sna mjafton nje nat
sknaqem vec me pak e di
ne mes nesh nuk ka kufi

ref...

nese svjen sonte
mos eja neser
shume te kam pritur ste pres me teper

nese svjen sonte
mos eja fere
shume ke premtuar
asgje sme fale

tani dua tjem me ty
vec ne kater sy
pastaj sdo te kem nevoj per fjale
e di buzet skan fuqi
ta shprehin tani ket afsh
mezi pres te jemi bashk


Ky tekst u dërgua nga VesaaaaMira Janji
Publikimi: 19/02/2010


Mira Janji - Nëse S'vjen Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nëse S'vjen Sonte".
3. Video është e këngës "Nëse S'vjen Sonte", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:


Komente 0