Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - M'paske Dashur Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Rastesisht te kam par aty ku rinim bashkë
por tani tjeter kush pot te puthë plotafsh tash ajo i shijon buzet
qe me vran edhe pse asnje javë si kan qe ne u ndam

ref:{2x}
Mapaske dashur per nje dit
mpaske dashur per nje natë
spepse je nje i pa shpirt qe vret gjdo ditë nga pak

Gjdo minutë qe kalon me duket sa një vjet skam fuqi as te shikoj
se si asaj i thetash ajo i shijon buzet qe me vran edhe pse asnje javë si kan qe ne u ndam

ref:{2x}
Mapaske dashur per nje dit
mpaske dashur per nje natë
spepse je nje i pa shpirt qe vret gjdo ditë nga pak


Ky tekst u dërgua nga Lirinda Cakolli


Publikimi: 02/12/2008Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:


Komente mbi këtë këngëMira Janji - M'paske Dashur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'paske Dashur".
3. Video është e këngës "M'paske Dashur", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.