Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - Une Dhe Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Kthehu ti ku po shkon
kthehu ti po gabon
ska inat ne dashuri

asnje tjeter ne bot
nuk do jet fati jot vetem une edhe ti
ta dish ta dish ta dish
vetem une dhe ti

ref.
Hej ti na na na na na
hej ti na na na na na
vetem une edhe ti

kthehu ti e me prek
kthehu ti qe me djeg
pa ty skam qetsi

asnje tjeter ne bot
nuk do jet fati jot vetem une edhe ti
ta dish ta dish ta dish vetem une dhe ti


Ky tekst u dërgua nga  Anisa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mira Janji
Publikimi: 01/12/2007


Mira Janji - Une Dhe Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Dhe Ti".
3. Video është e këngës "Une Dhe Ti", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:


Komente 0