Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - Qytetet E Mia Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti me thuaj ku je tani
ti une dua te vij tani
atje ku je ti
ti qe kilometra snjeh
ti sa kujtime qytetesh ke
ku jetuam ne erdha erdha te te gjej

REFRENI
Prishtina te dua
aty ku je ti do vij un gjithnji
Tetova e dashur
me tha se ketu ke renj edhe ti
Tirana nena ime te dua dhe ty pa ty ska kuptim i dua qe te gjitha qytetet e mia ku jeton dashuria

ti qe kilometra snjeh
ti sa kujtime qytetesh ke ku jetuam ne
erdha erdha te te gjej


Ky tekst u dërgua nga Deni


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mira Janji
Publikimi: 06/02/2010


Mira Janji - Qytetet E Mia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qytetet E Mia".
3. Video është e këngës "Qytetet E Mia", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:


Komente 0